آوازخوانی خواننده زن آذربایجانی در اردبیل

ممدوا معصومه غریب قیزی، معروف به داملا خواننده زن اهل کشور آذربایجان، اخیرا به ایران سفر کرده و در مراسمی که ویدیوی آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است اقدام به آوازخوانی کرد. در پی انتشار این ویدیو، دادستان اردبیل از دستور پلمب محل برگزاری مراسم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، اخیراً یک خواننده زن اهل کشور آذربایجان، به نام ممدوا معصومه غریب قیزی که به داملا معروف است به ایران سفر کرد.

ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد این خواننده در محل نامعلومی اقدام به آوازخوانی کرده است.

پس از انتشار این ویدیو دادستان اردبیل دستور پلمپ محل برگزاری آوازخوانی این خواننده آذربایجانی را صادر کرد.

در این گزارش آمده است، این خواننده ضمن اجرای برنامه “بدون در نظر گرفتن قوانین جمهوری اسلامی ایران و هنجارشکنی به ویژه با پوشش نیمه‌عریان در ملاء‌عام” حاضر شده است.

جلال آفاقی در این خصوص گفت: “این تبعه آذربایجانی معروف، از حسن نظر و اعتماد کشور ایران در پذیرش ورود و مهمان‌نوازی سوءاستفاده کرده و با نقض قوانین و زیرپا گذاشتن ارزش‌ها و نادیده گرفتن فرهنگ اسلامی حاکم موجبات جریحه‌دار شدن عفت عمومی و ترویج فساد را فراهم کرده است.”

دادستان استان اردبیل اعلام کرد که اقدامات قضائی در این خصوص در حال پیگیری است و با عوامل دخیل نیز به شدت برخورد خواهد شد.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها