یوسف رحمانی شهروند بازداشتی اهل شهرستان اشنویه، علیرغم گذشت ۱۱ روز از زمان دستگیری کماکان در بازداشت و بی خبری بسر می‌برد. بی خبری از سرنوشت این شهروند، به افزایش نگرانی خانواده و نزدیکان وی منجر شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، امروز یکشنبه ۲ مردادماه ۱۴۰۱، یوسف رحمانی شهروند بازداشتی اهل شهرستان اشنویه کماکان در بازداشت و بی خبری بسر می‌برد.

آقای رحمانی علیرغم گذشت ۱۱ روز از زمان دستگیری، همچنان در یک از بازداشتگاه های امنیتی در ارومیه در بازداشت و بی خبری بسر می‌برد. وی در تاریخ ۲۲ تیرماه، توسط نیروهای امنیتی در اشنویه بازداشت و سپس جهت بازجویی به یکی از بازداشتگاه‌های امنیتی در ارومیه منتقل شده بود.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: ” این شهروند طی مدت بازداشت از دسترسی به وکیل، حق برقراری تماس تلفنی و ملاقات با خانواده‌اش محروم بوده است”.

این منبع مطلع افزود:” آقای رحمانی از لحاظ روانی در وضعیت نامناسبی به سر می‌برد و بی‌خبری از سرنوشت وی نگرانی خانواده او را دو چندان کرده است”.

تاکنون از اتهامات مطروحه علیه این شهروند اطلاعی در دسترس نیست.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها