تجمع اعتراضی جوانان

مروز جمعه ۱۱ شهریورماه، شماری از جوانان جویای کار در شهرستان امیدیه، با برگزاری تجمع اعتراضی در محل برگزاری نماز جمعه در این شهر، خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز جمعه ۱۱ شهریورماه ۱۴۰۱، شماری از جوانان جویای کار شهرستان امیدیه دست به تجمع اعتراضی زدند.

این افراد با حضور در محل برگزاری نماز جمعه این شهر، با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به عدم رسیدگی به مطالباتشان اعتراض کردند.

جوانان جویای کار در شهرستان امیدیه، پیش از این نیز در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان و نهادهای ذی ربط نسبت به معضل عدم اشتغال آنها، دست به تجمع اعتراضی زده بودند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها