محمد جباری

محمد جباری، شهروند ساکن شهرستان پلدشت با دریافت ابلاغیه ای به دادگاه انقلاب شهرستان خوی احضار شد. در این احضاریه از وی خواسته شده که در روز دوشنبه ۷ آذرماه به این دادگاه مراجعه کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمد جباری، شهروند ساکن شهرستان پلدشت به دادگاه انقلاب شهرستان خوی احضار شد.

در این ابلاغیه که توسط شعبه ۱ دادگاه انقلاب دادگستری شهرستان خوی صادر و به وی ابلاغ شده، از آقای جباری خواسته شده که در ساعت ۱۱:۳۰ روز دوشنبه ۷ آذر ماه ۱۴۰۱ به این شعبه مراجعه کند.

در ابلاغیه مذکور اتهام مطروحه علیه این شهروند “اغوا و تحریک مردم به جنگ و کشتار، برهم زدن امنیت کشور، تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و اهانت به مقدسات اسلام” عنوان شده است.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها