اعدام دوزندانی

سحرگاه امروز دوشنبه شانزدهم مرداد، حکم دو زندانی که پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بودند، در زندان کرمان به اجرا در آمد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از حال وش، سحرگاه امروز دوشنبه شانزدهم مردادماه ۱۴۰۲، دو زندانی در زندان کرمان اعدام شدند.

شامگاه شنبه چهاردهم مردادماه، عبدالغفار شهیکی (هاشمزهی)، ۳۸ ساله، فرزند غلام نبی، متاهل، دارای دو فرزند و ساکن شهرستان خاش، جهت اجرای حکم اعدام به یکی از سلول های انفرادی این زندان منتقل شد.

آقای شهیکی پیشتر در سال ۱۴۰۰ از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر توسط نیروهای امنیتی در کرمان بازداشت و سپس توسط دادگاه انقلاب این شهر به اعدام محکوم شد.

دیگر زندانی اعدام شده تبعه کشور افغانستان است که وی نیز پیشتر از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شده بود.

تا لحظه تنظیم این گزارش، اعدام این زندانیان از سوی رسانه های داخل ایران و یا منابع رسمی اعلام نشده است.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها