فرماندار شیراز با اشاره به گردهمایی روز گذشته شماری از نوجوانان در این شهر، از بازداشت ۱۰ تن از برگزارکنندگان آن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، روز سه‌شنبه ۳۱ خرداد، ۱۰ تن از برگزارکنندگان گردهمایی در بلوار “شهید چمران” شیراز بازداشت شدند.

فرماندار شیراز با اشاره به برگزاری برنامه‌ای توسط شماری از نوجوانان با عنوان “روز جهانی اسکیت بورد” در زمین همایش های شهری شیراز، این مراسم را “هنجارشکنی برخی بانوان بدحجاب” عنوان کرد و مدعی شد: پس از اطلاع از موضوع، اجرای حکم به نیروی انتظامی ابلاغ شد و با هماهنگی دستگاه قضایی در جهت شناسایی عوامل، سردسته این افراد در همان مراسم شناسایی شده و برای دستگیری این فرد اقدام کردند؛ تاکنون حدود ۱۰ نفر از حاضرین در این اجتماع بازداشت شدند.

وی همچنین با ذکر این ادعا که این حرکت با برنامه‌ریزی قبلی صورت گرفته بود و عوامل برگزار کننده، برنامه مستمری برای آینده داشتند، ادامه داد: شمار قابل توجهی از بانوان نوجوان و جوان شرکت‌کننده بدون پوشش سر و برخی از آنها با لباس غیرمتعارف در این برنامه حضور داشتند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها