دادستان عمومی و انقلاب یاسوج از شناسایی ٢٩ آرایشگاه زنانه به دلیل آنچه که “ترویج بی بندوباری و هنجارشکنی” نام برده خبر داد و گفت، تمامی این مراکز توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلمب و متصدیان این آرایشگاه ها به عنوان متهم احضار شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، ۲۹ آریشگاه زنانه در یاسوج توسط پلیس نظارت بر اماکن عمومی پلمب شدند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج در این خصوص مدعی شد: “در فضای مجازی استان شاهد اقدامات غیر متعارف و مجرمانه به ویژه از سوی برخی صنوف و به تبع ترویج بی بندوباری و هنجارشکنی هستیم، که در این فضا سالن های آرایش در صدر قرار دارند. آرایشگاه‌های زنانه در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر و فیلم های مبتذل و بعضاً انتشار بدون اذن تصویر شخصی مشتریان می نمایند”.

علی ملک حسینی همچنین گفت: “تاکنون قریب به ٢٩ آرایشگاه زنانه توسط معاونت نظارت بر فضای مجازی و جرائم سازمان یافته دادستانی مرکز استان شناسایی و در قالب یک پرونده جامع با لحاظ اولویت دستورات قضایی جهت توقف فعالیت این مراکز صادر، و با تلاش پلیس نظارت بر اماکن عمومی، تمامی این مراکز پلمب شدند. به علاوه متصدیان متخلف این آرایشگاهها به عنوان متهم احضار و فرآیند رسیدگی ادامه خواهد یافت.”

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها