مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ضمن تایید خبر آزار جنسی و کلامی (تجاوز) یک معلم به ۷ کودک در شهرستان فردوس، از تشکیل پرونده برای متهم در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری خبر داد. به گفته وی، مراجع مذکور در مرحله بدوی متهم را محکوم کرده و در صورت تایید رای نهایی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبر آنلاین، ۷ کودک در شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی توسط یک معلم مورد تجاوز قرار گرفتند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ضمن خبر آزار جنسی این کودکان توسط یک معلم ۵۵ ساله در شهرستان فردوس در این رابطه گفت: ” آموزش و پرورش به محض اطلاع از موضوع آزار و اذیت کودکان در شهرستان فردوس پیگیری مستمر را در دستور کار قرار داده که منجر به تشکیل پرونده در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری شده است”.

سید علیرضا موسوی‌نژاد افزود” اردیبهشت ماه سال جاری فردی با هویت (م . د) دارای ۲۸ سال سابقه خدمت که تاکنون هیچ گونه سوء‌سابقه‌ای نداشته است در محل پارکینگ منزل مسکونی خود در خارج از ساعت آموزشی با هماهنگی هفت نفر از اولیای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی اقدام به برگزاری کلاس خصوصی برای آنان کرده است. فرد مذکور طی فرآیند آموزش خود، به اذعان دانش‌آموزان متاسفانه آنان را مورد آزار کلامی و جسمی قرار داده است”.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار داشت: “آموزش و پرورش به محض اطلاع، از طریق مراجع ذیربط و قوه قضاییه پیگیری‌های مستمر را آغاز کرده که منجر به بازداشت متهم و تشکیل پرونده به‌طور همزمان در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش شد”.

وی همچنین عنوان کرد: “دادگاه و هیات رسیدگی به تخلفات اداری در مرحله بدوی نامبرده را محکوم کرده که در صورت تایید رای نهایی از طریق مراجع ذیصلاح اطلاع‌رسانی خواهد شد”.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها