مریم دریسی، فعال مدنی امروز شنبه ۱ مردادماه، پس از حضور در  اداره پلیس امنیت کازرون با دریافت ابلاغیه ای به شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب این شهر احضار شد. از وی خواسته شده تا ظرف مدت پنج روز از زمان صدور ابلاغیه در این شعبه حاضر شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱، مریم دریسی، پس از حضور در  اداره پلیس امنیت کازرون، با دریافت ابلاغیه ای به بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب این شهر احضار شد.

در این ابلاغیه از خانم دریسی خواسته شده تا ظرف مدت پنج روز از زمان صدور ابلاغیه جهت رسیدگی به اتهام “توهین و تشویش اذهان عمومی” در شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کازرون به ریاست قاضی احمدحسین تمدن حاضر شود.

مریم دریسی، روز سه شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱، طی تماسی تلفنی به اداره پلیس امنیت کازرون احضار شده و در خصوص فعالیت هایش مورد بازجویی قرار گرفت.

مریم دریسی، فعال مدنی و اهل شهرستان کازرون است.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها