کاوه سلیمان پور شهروند ساکن مهاباد، امروز یکشنبه ۲مرداد ۱۴۰۱، جهت تحمل دوران محکومیت خود، به زندان این شهر منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، امروز یکشنبه ۲مرداد ۱۴۰۱، کاوه سلیمان پور شهروند ساکن مهاباد جهت تحمل حبس به زندان این شهر منتقل شد.

این شهروند پیشتر در دادگاه انقلاب مهاباد، از بابت اتهام  “همکاری با احزاب کرد مخالف نظام” به شش ماه حبس تعزیری با احتساب روزهای بازداشت قبلی محکوم شد.

کاوه سلیمان پور در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۰، توسط نیروهای امنیتی در مغازه شخصی خود دستگیر و به یکی از بازداشتگاه های ارومیه منتقل شده بود. وی پس از پایان مراحل بازجویی از یکی از بازداشتگاه های ارومیه به زندان مهاباد منتقل شد. این شهروند طی مدت بازداشت از دسترسی به وکیل و ملاقات با خانواده محروم بوده است.

آقای سلیمان پور نهایتا در تاریخ ۲۰ مهرماه ۱۴۰۰، از زندان شهرستان مهاباد با تودیع قرار وثیقه تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها