شادی درگاهی همزمان با انتقال ایرج رحیم‌ زاده

روز پنجشنبه ۳۰ تیرماه، شادی درگاهی شهروند اهل مریوان پس از احضار به ستاد خبری اداره اطلاعات این شهرستان بازداشت و به کانون اصلاح و تربیت سنندج منتقل شد. همزمان طی روزهای اخیر، ایرج رحیم‌ زاده همسر خانم درگاهی که اوایل خردادماه بازداشت شده بود، از بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج به زندان مریوان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، روز پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱، شادی درگاهی شهروند اهل مریوان به ستاد خبری اداره اطلاعات این شهرستان احضار و بازداشت شد.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: “خانم درگاهی پس از بازداشت به کانون اصلاح و تربیت سنندج منتقل شده است. همچنین وی جهت بازجویی به طور مکرر از کانون اصلاح و تربیت به بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج منتقل می‌شود.”

در خبری دیگر، طی روزهای اخیر، ایرج رحیم‌ زاده همسر خانم درگاهی از بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج به زندان مریوان منتقل شده است.

آقای رحیم زاده در تاریخ ۷ خردادماه جاری بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج منتقل شده بود. وی پیشتر نیز سابقه بازداشت و محکومیت توسط نهادهای امنیتی قضایی را داشته است.

این زوج بازداشتی ساکن شهرستان مریوان در استان کردستان هستند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها