قرار مجرمیت احسان اله اسدی و صفر رمضانی

قرار جلب به دادرسی احسان اله اسدی، فعال صنفی و رئیس اسبق آموزش و پرورش شهرستان لنگرود و صفر رمضانی، فعال صنفی توسط شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود صادر شد. همچنین آقای رمضانی طی ابلاغیه ای به شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شهرستان لنگرود احضار شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کانال شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران، قرار جلب به دادرسی دو فعال صنفی توسط دادسرای شهرستان لنگرود صادر شد.

شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود قرار جلب به دادرسی احسان اله اسدی فعال صنفی و رئیس اسبق آموزش و پرورش شهرستان لنگرود و صفر رمضانی (عمو صفر) فعال صنفی را از بابت اتهامات “اخلال در نظم عمومی از طریق دعوت به تجمعات غیر قانونی، تبلیغ علیه نظام و دعوت به اعمال خشونت آمیز”، بر اساس گزارشات اطلاعات سپاه و نیروی انتظامی این شهرستان صادر کرده است.

همچنین صفر رمضانی طی ابلاغیه ای در تاریخ ۳۰ مردادماه جاری، از بابت عناوین اتهامی فوق به شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شهرستان لنگرود احضار شده است.

صفر رمضانی و احسان اله اسدی اواسط اردیبهشت ماه امسال نیز به دادسرای عمومی و انقلاب لنگرود احضار شده بودند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها