پلمب هفت واحد صنفی

فرمانده انتظامی قرچک از پلمب هفت واحد صنفی فروش لباس در این شهرستان به دلیل آنچه “فروش البسه نامتعارف” عنوان کرد، خبر داد. به گفته وی برای ۱۸ واحد دیگر نیز اخطار پلمب صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، هفت واحد فروش لباس در  قرچک پلمب شد.

فرمانده انتظامی قرچک از اجرای طرحی موسوم به “برخورد با توزیع کنندگان پوشاک نامتعارف” در این شهرستان خبر داد و گفت: هفت واحد صنفی فروش پوشاک زنانه و مردانه در این راستا پلمب شد.

به گفته یدالله طهماسیان: برای ۱۸ واحد دیگر اخطار پلمب صادر و به واحدهای صنفی “متخلف” دستور جمع آوری “پوشاک نامتعارف” داده شد.

تحمیل سبک زندگی و مبارزه با آنچه “سبک غربی” زندگی خوانده می شود از نخستین سال های عمر حکومت جمهوری اسلامی در ایران محل کشمکش بین شهروندان و حکومت بوده است.

ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها