بازداشت سه تن از معترضان

سه تن از بازنشستگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه، در جریان تجمع اعتراضی امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه این شهروندان، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از شورای بازنشستگان، امروز چهارشنبه ۱۹ مردادماه ۱۴۰۱، سه تن از بازنشستگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه، در جریان تجمع اعتراضی این شهروندان توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

در این گزارش، بدون ذکر نام کوچک هویت این شهروندان خانم محمدی و آقایان کرجی و زنگنه عنوان شده است.

تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی استان کرمانشاه، صبح روز جاری در شهر کرمانشاه شکل گرفت. بنابر این گزارش، ماموران امنیتی در ابتدای این تجمع قصد جلوگیری از آن را داشتند که با مقاومت بازنشستگان روبرو شده اند.

امروز چهارشنتبه ۱۹ مردادماه، بازنشستگان تامین اجتماعی در چند شهر کوچک و بزرگ کشور در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان دست به تجمع زدند. تجمع این افراد در اعتراض به عدم افزایش حقوق و مستمری‌ها، عدم اجرای کامل همسان‌سازی و عدم تحقق دیگر مطالبات‌شان صورت گرفته است.

 

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها