سارا سیاه پور

امروز چهارشنبه ۲ شهریورماه، سارا سیاه پور، فعال صنفی معلمان تهران و البرز توسط نیروهای امنیتی بیرون از منزل بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. ماموران پس از بازداشت این شهروند اقدام به تفتیش منزل وی کرده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کانال شورای هماهنگی تشکل‌ های صنفی فرهنگیان ایران، امروز چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱، سارا سیاه پور، فعال صنفی معلمان تهران و البرز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، بازداشت خانم سیاه پور ساعت ۷ صبح روز جاری و بیرون از منزل صورت گرفته است. همچنین ماموران امنیتی پس از بازداشت اقدام به تفتیش منزل این شهروند کرده اند.

تا لحظه تنظیم این خبر، از دلایل بازداشت، محل نگهداری و اتهامات مطروحه علیه این فعال صنفی اطلاعاتی در دسترس نیست.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها