مرگ یک کارگر در آبیک

در سایه فقدان ایمنی و شرایط نامناسب کار، یک کارگر در شهرستان لالی واقع در استان خوزستان، در پی سقوط از یک دکل مخابراتی، جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، روز گذشته ۱۰ شهریور ماه ۱۴۰۱، یک کارگر در شهرستان لالی طی حادثه ای در حین کار، جان باخت.

عارف اصل شرهانی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در مورد این حادثه گفت: طی حادثه ای در روستای گر گچ سا لالی، یک کارگر ٣۵ ساله در حین تعمیر یک دکل مخابراتی به پایین سقوط کرد. این کارگر بر جراحات وارده جان خود را از دست داد.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها