تیمور خالدیان

تیمور خالدیان، زندانی سیاسی سابق، با دریافت ابلاغیه ای به شعبه ۱ دادگاه انقلاب شهرستان ملایر احضار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، تیمور خالدیان، زندانی سیاسی سابق، به دادگاه انقلاب شهرستان ملایر احضار شد.

بر اساس این ابلاغیه که به تازگی توسط شعبه ۱ دادگاه انقلاب شهرستان ملایر به ریاست آقای سعید احمدی فر صادر و به آقای خالدیان ابلاغ شده است،از وی خواسته شده تا در تاریخ ۲۱ آبان ماه، جهت دفاع از اتهام تبلیغ علیه نظام، به این شعبه مراجعه کند.

جلسه بازپرسی تیمور خالدیان پیشتر در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، توسط شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملایر برگزار شد. او در جریان این جلسه از بابت اتهامات “مشارکت در فعالیت تبلیغی علیه نظام” و “مباشرت در نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی” مورد تفهیم اتهام قرار گرفته بود.

تیمور خالدیان، فرزند یار احمد، پیش از این نیز از بابت فعالیت های خود سابقه بازداشت و تجمل حبس را داشته است.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها