مدارک پولشویی بانک ملی ایران

گروه هکرهای انانیموس اعلام کرد مدارکی از بانک ملی ایران به دست آورده که نشان می‌دهد جمهوری اسلامی مقادیر هنگفتی را از طریق «اشخاصی فاسد» در اروپا پولشویی کرده است.

انانیموس گفت این مدارک را به زودی پس از ارائه به نهادهای مقابله با پولشویی منتشر خواهد کرد.

گروه هکری انانیموس روز ۲۹ شهریور اعلام کرد در همراهی با اعتراضات مردم ایران عملیات سایبری خود را علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده است.

این گروه که یکی از مشهورترین گروه سایبری در جهان است طی روزهای اخیر به حمله‌های خود به وب‌سایت‌های مختلف وابسته به جمهوری اسلامی، از جمله سایت رسمی علی خامنه‌ای، وزارت‌خانه‌های نفت و اقتصاد، مرکز داده‌های مجلس خبرگزاری فارس، خبرگزاری صدا و سیما، مرکز تحقیقات پزشکی قانونی، ادامه داده است.

این هکرها پس از هک پایگاه داده‌های مجلس در پیامی گفت: «حمایت ما از اعتراضات ایران ادامه دارد. همانطور که همه می‌دانید، دولت برای متوقف کردن شما دست به هر کاری می‌زند. تسلیم نشوید. خیابان‌ها را ترک نکنید. انقلاب را متوقف نکنید.»

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها