توماج صالحی

توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی بازداشت شد. خبرگزاری های رسمی مدعی شدند، بازداشت وی در هنگامی که او قصد خروج غیرقانونی از مرزهای غرب کشور را داشته، صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، توماج صالحی، خواننده رپ اعتراضی بازداشت شد.

این خبرگزاری با ادعای اینکه آقای صالحی “طی هفته های اخیر به تحریک مردم و نشر اخبار غیرواقعی مشغول بود” اعلام کرد: “بازداشت وی در حالی صورت گرفته است که او قصد خروج غیرقانونی از مرزهای غرب کشور را داشته است”.

توماج صالحی پیشتر در تاریخ ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰ توسط نیروهای امنیتی در منزل خود بازداشت و در تاریخ ۳۰ شهریورماه، با تودیع قرار کفالت از زندان دستگرد اصفهان آزاد شد.

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات این خواننده رپ اعتراضی که پیشتر از اتهام “تحریک مردم به جنگ و کشتار” تبرئه شده بود، در تاریخ ۲۲ دیماه ۱۴۰۰ در دادگاه انقلاب شاهین شهر برگزار شد.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

5 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها