یک زن با ضربات چکش کشته شد

روز چهارشنبه ۲ آذرماه، یک زن در تهران توسط شوهرش مورد هدف ضربات چکش و چوب از ناحیه سر قرار گرفت و جان باخت. متهم به قتل پس از بازداشت، اختلاف خانوادگی را انگیزه این اقدام عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز چهارشنبه ۲ آذرماه ۱۴۰۱، یک زن در تهران در پی اختلافات خانوادگی توسط همسرش به قتل رسید.

براساس این گزارش، صبح روز چهارشنبه اهالی خیابانی در محله یافت‌آباد صدای درگیری خانوادگی را در یک خانه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند. ماموران کلانتری به محض ورود به خانه با جسد خون‌آلود زن جوانی مواجه شدند که یک طناب مشکی رنگ روی گردنش بود و هدف ضربات مهلک چکش و چوب از ناحیه سر قرار گرفته بود.

بررسی‌ها نشان می‌داد، این زن توسط همسرش به قتل رسیده است و متهم پس از بازداشت، به قتل همسرش به خاطر مسائل زناشویی اعتراف کرد.

جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها