اعتراضات سراسری

طی روزهای اخیر، سعید منبری در شهر سنندج توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. منصور احمدی فولادی نیز به زندان تهران بزرگ منتقل شد. همچنین محمد امامی، دانشجوی دانشگاه شهید بهشتی، با تودیع قرار وثیقه آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از شورای صنفی دانشجویان کشور، امروز دوشنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱، یک شهروند در سنندج توسط ماموران امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

هویت این شهروند “سعید منبری، دانشجوی ترم ۷ دانشگاه علوم پزشکی کردستان” عنوان شده است.

همچنین منصور (شروین) احمدی فولادی به در زندان تهران بزرگ منتقل شد.

براساس این گزارش آقای احمدی فولادی، طی دوران بازداشت تنها یکبار حق تماس با خانواده خود را داشته و در جریان این تماس تلفنی از ضرب و شتم خود توسط نیروهای امنیتی در ۲۴ ساعت نخست بازداشت اطلاع داده است.

منصور احمدی فولادی، فارغ التحصیل مدارس سمپاد و کارشناسی ارشد هوافضا از دانشگاه علوم تحقیقات و معلم المپیاد کامپیوتر، در تاریخ ۱۶ آذرماه امسال در جریان اعتراضات سراسری در خیابان ظفر تهران بازداشت شده بود.

از سوی دیگر، محمد امامی، دانشجوی کارشناسی بیوتکنولوژی دانشگاه بهشتی، امروز دوشنبه ۲۱ آذرماه با تودیع قرار وثیقه و تا پایان مراحل دادرسی به صورت موقت آزاد شد.

وی روز پنجشنبه ۱۷ آذر ماه در پاوه توسط ماموران امنیتی بازداشت شده بود.

تاکنون از اتهامات مطروحه علیه این شهروندان اطلاعی در دست نیست.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

5 9 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امانوئل

چون زمستان پنجم بگذشت ششمين خوش بهار ميبينم

Omid

Perfect

minaasadi

marg bar khamenedi va harchi molast