دو تجمع اعتراضی

مروز شنبه هجدهم شهریورماه، جمعی از کارگران شرکت فولاد پارس هفت تپه، مقابل ساختمان این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند. همچنین شماری از پرسنل بیمارستان الزهرا اصفهان با برگزاری تجمعی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز شنبه هجدهم شهریورماه ۱۴۰۲، جمعی از کارگران شرکت فولاد پارس هفت تپه، در مقابل ساختمان این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند.

بنا بر این گزارش، کارگران معترض خواستار اجرای طرح طبقه‌ بندی مشاغل، افزایش حقوق سالیانه مطابق قانون و پرداخت مزایای قانونی هستند.

تجمع اعتراضی کادر درمان بیمارستان الزهرا اصفهان

به گزارش شورای بازنشستگان ایران، شماری از پرسنل بیمارستان الزهرا اصفهان در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات مزدی خود دست به تجمع زدند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها