حکم اعدام یک متهم در دیوان

یک متهم در تهران از بابت اتهام تجاوز به اعدام محکوم شد. حکم صادره در دیوان عالی کشور تایید شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اعتماد آنلاین، دیوان عالی کشور حکم اعدام یک متهم را تایید کرد.

در این گزارش آمده است؛ چندی قبل مردی به اتهام آزار جنسی به دختر ۱۴ساله خود بازداشت شد. پرونده وی به شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و دادگاه دختر نوجوان را به پزشکی قانونی معرفی کرد و تجاوز به دختر تایید شد.

با توجه به اینکه دختر نوجوان، دو خواهر دوقلو هم دارد که بعد از دستگیری پدر در بهزیستی زندگی می‌کنند، این دو خواهر در دادگاه حاضر و اذعان کردند که پدرشان آنها را مورد آزار جنسی قرار داده است. پس از بررسی مدارک، قضات این متهم را به اعدام محکوم کردند.

حکم صادره در دیوان عالی کشور نیز تایید شد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها