در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط نامناسب کار، یک کارگر در شهرستان بیرجند حین انجام کار بر اثر سقوط به داخل چاهک آسانسور جان خود را از دست داد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، یک کارگر در شهرستان بیرجند حین انجام کار بر اثر سقوط به داخل چاهک آسانسور جان خود را از دست داد.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند اعلام کرد: ” این حادثه در خیابان هفت تیر بیرجند، برای یک کارگر حدودا ۴۰ ساله اتفاق افتاده است که به دلیل نامعلومی از ارتفاع به انتهای چاهک آسانسور سقوط کرد”.

علی حیاتی افزود: این کارگر به علت شدت صدمات و جراحات وارده در محل جان خود را از دست داد.

 ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها