رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان گیلان، از پلمب ۶ دکه‌ و آلاچیق‌ ساحلی و ارائه تذکر کتبی به ۵۵ واحد دیگر در راستای طرح‌ کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، ۶ دکه‌ و آلاچیق‌ ساحلی در شهرستان رشت پلمب شدند.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان گیلان در این خصوص مدعی شد: “طرح کنترل و نظارت بر اماکن با هدف صیانت از امنیت اخلاقی، تحقق برنامه‌های پیشگیرانه، مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی و حفظ قوانین در بین دکه‌ها و آلاچیق‌های ساحلی، توسط پلیس اجرا می‌شود”.

علی حیدرخواه با بیان اینکه ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان طی یک ماه گذشته از ۱۲۱ دکه و آلاچیق ساحلی در شهرستان رشت بازدید کردند، افزود: “به ۵۵ واحد تذکر ابلاغ و ۶ واحد هم به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات و توجه به تذکرات پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد”.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها