رسیدگی به اتهامات اسماعیل احمدی

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات اسماعیل احمدی، فعال ترک (آذربایجانی) روز چهارشنبه ۱۶ شهریور، در شعبه دادگاه انقلاب شهرستان اهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه ۱۶ شهریورماه ۱۳۰۱، جلسه رسیدگی به اتهامات اسماعیل احمدی، فعال ترک (آذربایجانی)  برگزار شد.

در جریان این جلسه که توسط دادگاه انقلاب شهرستان اهر برگزار شده، وی از بابت اتهام «تبلیغ علیه نظام» به دفاع از خود پرداخته است.

آقای احمدی در تاریخ ۴ خردادماه امسال، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و یک روز بعد با تودیع قرار کفالت تا پایان مراحل دادرسی آزاد شده بود.

لازم به ذکر است، ماموران در زمان بازداشت اسماعیل احمدی، تلفن همراه و لوازم شخصی وی را نیز ضبط کرده و با خود برده بودند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها