تغییر اجباری محل خدمت لقمان افضلی

لقمان افضلی فعال صنفی معلمان سنندج، با دستور هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان استان کردستان، به دو سال تغییر اجباری محل خدمت به استان اردبیل محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، لقمان افضلی فعال صنفی معلمان سنندج به تغییر اجباری محل جغرافیایی خدمت محکوم شد.

آقای افضلی با دستور هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان استان کردستان، از بابت اتهامات “توهین و اهانت به ارکان نظام جمهوری اسلامی”، ”تولید و ارسال نمادهایی با مضمون استبداد در نظام جمهوری اسلامی” و ”تشویش اذهان عمومی از طریق انتشار مطالب در فضای مجازی و حقیقی” به دو سال تغییر اجباری محل خدمت به شهر اردبیل واقع در استان اردبیل محکوم شده است.

این فعال صنفی پیشتر در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۴۰۰، طی ابلاغیه‌ای به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان کردستان واقع در سنندج احضار شده بود.

لقمان افضلی، فعال صنفی و عضو انجمن صنفی معلمان کردستان – سنندج است.

 

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها