بازداشتی به زندان سنندج

روز چهارشنبه ۱۹ مردادماه، شاپور مرادی، شهروند بازداشتی اهل روستای تنگسیر سنندج، با پایان مراحل بازجویی از بازداشتگاه اداره اطلاعات سنندج به زندان این شهر منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، روز چهارشنبه ۱۹ مردادماه ۱۴۰۱، شاپور مرادی، شهروند بازداشتی به زندان سنندج منتقل شد.

بر اساس این گزارش، انتقال آقای مرادی به زندان، با پایان مراحل بازجویی صورت گرفته است.

این شهروند از زمان بازداشت از دسترسی به وکیل و ملاقات با خانواده محروم بوده است. همچنین اتهام این شهروند “همکاری با احزاب مخالف نظام” عنوان شده است.

روز سه‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱، آقای مرادی بدون ارائه حکم قضایی توسط نیروهای امنیتی در محل کارش در خیابان غفور سنندج بازداشت شده بود.

 

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها