بازداشت حامد صابر

حامد صابر باغی، دانشجوی سابق دانشگاه شریف روز سه شنبه ۱۷ آبان ماه، توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱، حامد صابر باغی، دانشجوی سابق دانشگاه شریف، بازداشت شد.

مسعود احمدیان، وکیل دادگستری با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود، از بازداشت آقای صابر باغی در منزل شخصی خود در تهران و انتقال وی به مکانی نامعلوم خبر داد.

تا لحظه تنظیم این گزارش،‌ از دلایل بازداشت این شهروند اطلاعی در دست نیست اما احتمال میرود بازداشت وی در ارتباط با اعتراضات سراسری صورت گرفته باشد.

حامد صابر باغی، پیش از نیز به دلیل فعالیت های خود، سابقه بازداشت دارد.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

4.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها