یک ماه پیش پسر ۶ ساله با آثار سوختگی و خونریزی داخل شکم به بیمارستان شهدای تجریش تهران منتقل شد و بعد از گذشت ۳ هفته جان خود را از دست داد. در تحقیقات پلیس مشخص شد که این کودک توسط پدرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک کودک ۶ ساله توسط پدرش مورد ضرب و شتم قرار گرفت و جان باخت.

براساس این گزارش، یک ماه پیش پسر ۶ ساله  با آثار سوختگی و خونریزی داخلی شکم، توسط پدر و نامادری اش به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد و بعد از گذشت ۳ هفته جان خود را از دست داد.

در این گزارش محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران از بازداشت پدر و نامادری کودک خبر داد که طی تحقیقات انجام شده در ابتدا پدر کودک در بیمارستان اعلام کرده بود فرزندش قرص برنج خورده است و نهایتا پدر این کودک به ضرب و شتم منجر به مرگ فرزندش اعتراف کرد.

در ابتدای تحقیقات نامادری اعلام کرده بود، همسرش گاهی فرزندش را تنبیه می کرد و در نهایت پدر کودک گفت: «چند بار به فرزندم هشدار داده بودم که در خانه دستشویی نکند اما باز هم او بی اعتنا بود برای همین او را تنبیه کردم. البته چند روز قبل هم با اسکوتر زمین خرده و دسته آن به شکمش ضربه زده بود. آثار سوختگی هم به دلیل این است که قاشق داغ روی دستش گذاشتم.»

تحقیقات پلیس نشان از آن دارد که پدر کودک در کرج سابقه آزار کودک خود را داشته و سازمان بهزیستی نیز پیشتر از او شکایت کرده بود.

بنا بر این گزارش تحقیقات پلیس کماکان ادامه دارد.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها