روز پنجشنبه ۳۰ تیرماه، محسن عزیزی، شهروند بازداشتی اهل اشنویه، از یک بازداشتگاه امنیتی در ارومیه به زندان اشنویه منتقل شد. آقای عزیزی در تاریخ ۶ تیرماه امسال توسط نیروهای امنیتی در اشنویه بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، روز پنجشنبه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱، محسن عزیزی، شهروند بازداشتی اهل اشنویه، از یک بازداشتگاه امنیتی در ارومیه به زندان اشنویه منتقل شد.

بر اساس این گزارش، این شهروند طی مدت بازداشت از دسترسی به وکیل و ملاقات با خانواده محروم بوده است.

در تاریخ ۶ تیرماه ۱۴۰۱، محسن عزیزی بدون ارائه حکم قضایی توسط نیروهای امنیتی در اشنویه بازداشت و به مکانی نامعلومی منتقل شد. ماموران در زمان بازداشت اقدام به تفتیش منزل آقای عزیزی کرده بودند. آقای عزیزی در تاریخ ۱۰ تیرماه جهت بازجویی به بازداشتگاه‌ یکی از نهادهای امنیتی در ارومیه منتقل شده بود.

تا لحظه تنظیم این گزارش، از دلایل بازداشت و اتهامات مطروحه علیه این شهروند اطلاعی در دسترس نیست.

وی پیش از این نیز از بابت فعالیت های خود سابقه بازداشت و بازجویی توسط نهادهای امنیتی را داشته است. آقای عزیزی در تاریخ ۲ تیرماه سال گذشته توسط نیروهای امنیتی بازداشت و یک روز بعد با تودیع قرار وثیقه از بازداشتگاه یک نهاد امنیتی در این شهر آزاد شد.

محسن عزیزی ۲۶ ساله و شهروند اهل اشنویه است.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها