فقدان ایمنی

در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط نامناسب کار، دو کارگر مقنی در کاشان حین کار دچار حادثه شده و جان خود را از دست دادند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مشرق، دو کارگر در کاشان جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در این خصوص گفت: دو کارگر مقنی تبعه کشور افغانستان مشغول حفر چاهی بودند که در مجاورت آن یک چاه فاضلاب قرار داشته و محتویات چاه قدیمی به چاه در حال حفر منتقل و کارگران در آن گرفتار می‌ شوند.

به گفته روح الله فدایی، به علت گازهای سمی چاه فاضلاب و وجود محتویات زیاد چاه قدیمی، این دو کارگر چهل و چهل و دو ساله جان خود را از دست دادند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها