گزارشی از قتل یک زن در تبریز توسط همسرش

در اسفندماه سال گذشته، یک زن در تبریز توسط همسرش با استفاده از سلاح گرم به قتل رسید. متهم اکنون در بازداشت بسر میبرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک زن در تبریز توسط همسرش به قتل رسید.

بر اساس این گزارش، آخرین روزهای سال ۱۴۰۲، خبری مبنی بر وقوع یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل در یکی از مناطق اطراف تبریز به مجتبی جمالی، بازپرس ویژه قتل گزارش و ماموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

بنا بر این گزارش، در بررسی‌ های اولیه کارآگاهان مشخص شد که مردی با استفاده از سلاح گرم همسرش را به قتل رسانده است. متهم که پس از این رویداد با صحنه سازی منکر قتل همسر خود شده بود مدعی شد که همسرش دست به خودکشی زده است.

نهایتا پس از تحقیقات اولیه توسط ماموران آگاهی با توجه به مستندات در صحنه جرم متهم بازداشت شد. متهم پس از بازداشت اعتراف کرد که پس از این رویداد دست به صحنه سازی قتل زده است تا وانمود کند که همسرش با اقدام به خودکشی به زندگی خود پایان داده است.

تحقیقات در خصوص دلیل و انگیزه این اقدام کماکان ادامه دارد و پرونده تحت بررسی است.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها