کارگران شرکت آباد راهان عسلویه

امروز جمعه ۴ شهریورماه، کارگران شرکت آباد راهان عسلویه نسبت به عدم پرداخت حقوق خود مقابل در ورودی شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند. این کارگران از اردیبهشت ماه امسال تاکنون حقوق خود را دریافت نکرده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز جمعه ۴ شهریورماه ۱۴۰۱، کارگران شرکت آباد راهان عسلویه دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، کارگران شرکت آباد راهان عسلویه نسبت به عدم پرداخت حقوق خود مقابل در ورودی شرکت دست به تجمع اعتراضی زده‌ اند.

به گفته این کارگران، آنان از اردیبهشت‌ ماه تاکنون، حقوقی دریافت نکرده‌ اند و به دلیل عدم پرداخت معوقات توسط شرکت آباد راهان عسلویه با معضلات معیشتی مواجه شده‌ اند.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها