بازداشت سه شهروند در جوانرود

عمران ولدی، جلیل سلیمانی و کیومرث (نام خانوادگی نامشخص) در ارتباط با اعتراضات سراسری در جوانرود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. همچنین محمد وفایی، دانشجوی دانشگاه هنر تهران از تاریخ ۲۴ آبان در بازداشت و بلاتکلیفی بسر میبرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از شوارهای صنفی دانشجویان کشور، محمد وفایی، دانشجوی دانشگاه هنر تهران در زندان تهران بزرگ در بازداشت و بلاتکلیفی بسر میبرد.

آقای وفایی، دانشجوی ورودی ۹۹ کارشناسی مجسمه سازی دانشگاه هنر تهران و اهل روستای میغان شهرستان شاهرود پیشتر در تاریخ ۲۴ آبان ماه توسط نیروهای امنیتی حوالی خوابگاه دانشجویی رهساز بازداشت شده بود.

افزون بر این سه شهروند در جوانرود در ارتباط با اعتراضات سراسری توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. وبسایت کردپا هویت این شهروندان را “عمران ولدی، جلیل سلیمانی و کیومرث (نام خانوادگی نامشخص است)” عنوان کرده است.

تا لحظه تنظیم این گزارش از دلایل بازداشت، محل نگهداری و اتهامات مطروحه علیه این شهروندان اطلاعی در دست نیست.

توسط حسن حمزه زاده حیقی

حسن حمزه زاده متولد سال ٦٥ در كرج ،كارشناس رشته عمران ساختمان و فعال حقوق بشر در ايران بوده و سعى دارم در اين راه بزرگ با قدم هاى كوچك و پيوسته در راستاى هدف خود كه آزادى و برابرى و رعايت تمامى قوانين حقوق بشرى در ايران ميباشد حركت كرده و باشد كه فعاليت هاي اين حقير در جهت آگاهى رسانى و افشاگرى كار آمد بوده و به اميد روزي كه طلوع خوشيد نويد بخش انسانيتى توام با حس آزادى و رهايى از ظلم و ستم نه تنها براي مردم ايران بلكه براى تمامى جوامع بشر باشد .

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها